null Beeld

'AJ and the Queen' op Netflix: RuPauls fictieserie

Niet om veren in haar kont te steken – heeft ze nochtans niets op tegen – maar één van dé breakout stars van 2019 moet sowieso RuPaul zijn: de dragqueen brak wereldwijd door toen zijn succesvolle realityreeks ‘RuPaul’s Drag Race’ de verhuis maakte naar Netflix.

vvp


Nu te zien op Netflix

SERIE En nu komt hij voor de streaminggigant aanzetten met de fictiereeks ‘AJ and the Queen’: als dragqueen Ruby Red roadtript ze samen met een 11-jarig weesjongetje van club naar club door Amerika. ‘The Adventures of RuPaul, Queen of the Desert’! Bonus 1: er zit een musicalnummer in elke aflevering. Bonus 2: één van de bijrollen is weggelegd voor Tia Carrere, die anno 2000 met haar rol als – we blijven in het thema – vrouwelijke Indiana Jones in ‘Relic Hunter’ een onuitwisbare indruk achterliet op onze frêle mannelijkheid.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234