null Beeld

Bill Fay - Countless Branches

Toen Bill Fay na een kluizenaarschap van bijna veertig jaar in 2012 opnieuw ten tonele verscheen, deed hij dat in grootse stijl: ‘Life Is People’ is de beste plaat van het vorige decennium.

Vincent Cardinaal

‘Countless Branches’ is zijn derde plaat sinds de comeback, en opnieuw volstaan zijn breekbare stem, de vleugelpiano en teksten over de machtige natuur als God om een diepe indruk te maken. Luister maar naar ‘Salt of the Earth’ – wij kennen zenboeddhisten die minder diep graven, en tegelijk tintelt het nummer van levensvreugde. Bill Fay is nu bijna 80, maar hij kan nog wel even mee. Wie doet hem dat na?

null Beeld

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234