Brain Station: wedstrijd voor nieuwe tv-ideeën
Alles is al eens eerder bedacht. Zeker op het vlak van tv-formats is het een ware uitdaging om nog met een origineel idee op de proppen te komen. Inspiratie is geld waard, en dus organiseert ProSiebenSat1 Media Group, het moederbedrijf van VT4 en VijfTV, een Europese wedstrijd voor nieuwe televisie-ideeën: Brain Station.
Ook Vlaamse creatieve geesten krijgen de kans om met hun nieuwe televisieformat Europa te veroveren. Een jury met Koen Taghon (programmadirecteur SBS Belgium), Ludo Cox (netmanager VT4), Johan Tuyaerts (oprichter van productiehuis Sultan Sushi) en Tom Waes kiest de Belgische winnaar die doorstoot naar de Europese competitieronde.
De winnaar van Brain Station wordt niet alleen met een geldprijs beloond; hij krijgt van ProSiebenSat1 Media Group ook de middelen om een pilootaflevering te maken.