null Beeld

Chilly Gonzales: 'Late Visitor'

Met voorsprong de meest entertainende pianovirtuoos met bakkebaarden (check zijn jaarlijkse philharmonie-concerten als u rond kerst nog eens in Keulen bent), én de popmuzikant met de krankzinnigst gevarieerde back catalogue.

Frederick Vandromme

Drie jaar na 'Solo Piano II' komt Chilly Gonzales eind maart met het nieuwe 'Chambers', en op basis van single 'Late Visitor' zal dat opnieuw iets zijn met piano en vreemd verwrongen beats. Goed!

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234