null Beeld

De beste grap volgens Guido Belcanto

Vandaag laten we u in (Bulderlacht) meelachen met Guido Belcanto: hij vertelt de mop waar hij het hardst om moet lachen.

Redactie

Een fanatieke Antwerp-supporter ligt op zijn sterfbed, en men vraagt hem of hij nog een laatste wens heeft. Hij zegt: ‘Ik wil de voorzitter van Beerschot spreken.’ De voorzitter van Beerschot komt naar de stervende man en vraagt wat hij voor hem kan doen. ‘Ik wil lid worden van Beerschot.’ ‘Lid worden van Beerschot?’ vraagt de voorzitter verbaasd. ‘Maar u heeft heel uw leven voor den Antwerp gesupporterd!’ ‘Ik weet het,’ zegt de stervende, ‘maar ik heb liever dat er een Beerschot-supporter doodgaat.’

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234