De eindejaarsvragenDirk Van Tichelt
Dit vond Dirk Van Tichelt van 2020: ‘De wereld is een dorp’
Meer eindejaarsvragen vindt u hier »
HUMO Hoe heeft u het voorbije coronajaar beleefd en welke trend of evolutie is u opgevallen?
DIRK VAN TICHELT «Het is twintig jaar geleden dat ik nog zo lang thuis ben geweest. Iedereen beseft nu dat de wereld een dorp is. In een mum van tijd ben je aan de andere kant van de planeet. Maar dat geldt jammer genoeg ook voor een virus.»»
HUMO Wat vond u het afgelopen jaar het beste en het slechtste op radio, tv en sociale media?
DIRK VAN TICHELT «Beste tv: ‘De Container Cup’ (VIER). Dat programma was voor veel mensen een welgekomen ontspanning op een moment dat zowat het hele land op zijn gat lag. En voor mij: eindelijk nog eens een sportieve uitdaging.»
HUMO Welke boeken, films en muziek hebben u dit jaar het meest bekoord?
DIRK VAN TICHELT «Het tv-programma ‘Liefde voor muziek’ heeft een aantal goeie liedjes gebracht. Met als topper natuurlijk onze Regi. Geen handjes in de lucht, wel om elkaar heen.»
HUMO Wie wenst u wat toe voor 2021 (ten goede of ten kwade)?
DIRK VAN TICHELT «Team Belgium: veel medailles op de Spelen in Tokio. En dan vooral de judoka’s, natuurlijk. Trump: dat hij vergeten mag worden. Mensen met zo’n gedrag zouden eens goed tegen de judomat gepeerd moeten worden.»