null Beeld

Duitse les met Jean-Marie Pfaff

In Teutonië wordt volop puin geruimd na het WK Voetbal. Niks te vroeg, wat ons betreft, maar wie daarentegen met een leeg gevoel achterblijft, kan misschien eens naar de Skynet-blog van De Flierefluiters surfen.

Redactie

In Teutonië wordt volop puin geruimd na het WK Voetbal. Niks te vroeg, wat ons betreft, maar wie daarentegen met een leeg gevoel achterblijft, kan misschien eens naar de Skynet-blog van De Flierefluiters surfen. Daar vallen redelijk hilarische - of wat had u anders gedacht? - filmpjes te bekijken waarin Jean-Marie Pfaff u en ons wegwijs maakt in de Duitse voetbalterminologie.

En mocht de grap u ontgaan, check dan vliegensvlug deze link naar het originele interview met der Jean-Marie, uit de tijd dat hij nog bij Bayern-München keepte en - belangrijk detail - Blau seine Liebelingskleure was.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234