'Euphoria' op Play: geproduceerd door Drake
HBO heeft gemerkt hoe Netflix de voorbije jaren met reeksen als ‘13 Reasons Why’ en ‘Riverdale’ enkele grote hits heeft gescoord bij het tienerpubliek, en probeert nu met ‘Euphoria’ voor het eerst ook aan te knopen bij de young adults.
De serie, een remake van een Israëlische reeks, gaat over een groepje studenten in de middelbare school en hun problemen met drugs, seks, liefde en opgroeien – dezelfde thema’s als in elke tienerserie dus.
Opmerkelijk is wel dat HBO voluit de kaart van de diversiteit trekt – de cast bevat onder meer een transmeisje – en dat er enkele grote namen betrokken zijn bij ‘Euphoria’: de hoofdrol van de 17-jarige Rue Bennett wordt gespeeld door de bij uw kinderen erg populaire actrice en zangeres Zendaya, en één van de producers van de reeks is de Canadese rapper Drake, die ooit zelf begon als acteur in een tienerreeks.