Justin Timberlake is terug, en de cultuurpessimist die dacht dat ie 'sexy' deze keer thuis ging laten, mag nog eens denken
In de trailer voor zijn nieuwe plaat 'Man of the Woods' die Justin Timberlake enkele dagen geleden losliet op de wereld, stuurde hij aan op een artistieke ommezwaai. Nu de eerste single 'Filthy' geland is, mogen we desondanks toch concluderen dat die harder bij Prince aanschuurt dan bij Bon Iver, zonder daarbij de lijfgeur van die eerste over te nemen. De pleitbezorger der funk vermomt zich in de bijhorende, blinkende futuristische clip bovendien als een hippe versie van Steve Jobs.
Voor 'Man of the Woods' werkte JT samen met o.m. Alicia Keys, Timbaland en countryzanger Chris Stapleton. De plaat komt uit op 2 februari.
De trailer voor 'Man of the Woods'