null Beeld

Koppensneller Herman Brusselmans: 'Kan Europa zonder de VS?'

Neem alle negers en andere veelkleurigen weg uit de VS, en wat schiet er over? Een hoop wit uitschot

Herman Brusselmans

undefined

null Beeld

Natuurlijk kan Europa zonder de VS. Behalve Woody Allen, The Allman Brothers Band en Joseph Heller is er niks uit de VS wat deugt. Amerika is al langer dan vier eeuwen over het paard getild, en nagenoeg alle typische inwoners ervan zijn psychotisch, dik, lomp, arrogant en verraderlijk, en ze spreken in een taaltje dat het Engels behandelt als een pedofiel de reet van een 8-jarige.

Europa heeft altijd opgekeken naar de VS, en dat is nooit ergens voor nodig geweest. Als je komt aankakken met het argument dat de VS ons in de Tweede Wereldoorlog bevrijd hebben, dan zeg ik jullie: denk je werkelijk dat de Canadezen, de Russen en de Engelsen het niet zonder de VS geklaard zouden hebben?

De VS hebben, toen de oorlog al voorbij was, nylonkousen, kauwgum en slechte sigaretten in de massa feestvierders gegooid, en dat was het zo’n beetje. De generaals Eisenhower, Patton en MacDonald waren koekenbakkers die geen Siegfriedlinie van een beek in Lovendegem konden onderscheiden. President Roosevelt was terminaal en bovendien geestelijk ongeveer een plant in 1944. Toen men hem vroeg: ‘Prez, wat moeten we nu doen in Europa?’, antwoordde hij: ‘Twee kilo zemelen, een tandem en een hoer met een pukkel in haar foef.’

Men zal opwerpen: ‘De rock-’n-roll is uitgevonden in Amerika.’ Ga toch achter een struik schijten. De rock-’n-roll is uitgevonden door de negertjes in Afrika, die eerst de samba, dan de bossanova, vervolgens de blues en op de koop toe de quickstep uitvonden, en toen redeneerden: daar kan nog een snuifje backbeat bij. En hopla, daar kwamen ze vanuit hun maniokvelden aanzetten met de rock-’n-roll, die meteen gejat werd door Gene Vincent, Elvis Presley en Sam the Sham & the Pharaohs, en toen deed ineens het verhaal opgeld dat de blanken aan de wieg stonden van een geheel nieuw muziekgenre, en zoals ongeveer driekwart wat over de blanken wordt beweerd, is dat uit de lucht gegrepen. Neem alle negers en andere veelkleurigen weg uit de VS, en wat schiet er over? Een hoop wit uitschot dat in caravans woont, hun nicht bezwangert, in scholen negentien andere leerlingen doodknalt, de lippen, de tieten en de kaken volspuit met botox en echtgenote wordt van Donald Trump.

Weet je dat er Europeanen zijn die Trump een toffe gast vinden? Terwijl die hele Trump de uitstraling heeft van een doormidden gesneden gamba, het verstand van Jean-Marie Pfaff op een minder dagje, de spreekvaardigheid van een gozer wiens tong zonet aan de piranha’s is gevoerd en de tact van een olifant bij wie men, voor hij in de porseleinkast losgelaten wordt, een telefoonpaal in z’n hol heeft gedouwd. Velen van m’n fans vragen mij weleens: ‘Zou u seks willen met de vrouw of de dochter van Donald Trump, meneer Brusselmans?’ Dan zeg ik: ‘Luister, kwiestenbiebel, ik zou nog liever seks hebben met een stinkdierkweekster van 130 kilo nadat die eerst haar maandstonden over heel haar corpus heeft uitgewreven.’

Ik zou niet eens seks willen met een Amerikaanse tout court. M’n goede vriend en collega Arnon Grunberg, die al 25 jaar in New York woont, heeft op een keer, in 1998, per ongeluk seks gehad met een Amerikaanse, en hij verklaarde: ‘Herman, ze kwam op m’n gezicht zitten, liet een enorme scheet waarbij enige diarree vrijkwam, zoog op m’n linkerbal tot die drie keer het volume had van m’n rechterbal, spuwde in m’n smoel, zei tegen mij dat alle Joden weg moeten en sloeg m’n hamster dood.’ En dan is Melania Trump eigenlijk nog een stuk erger dan een Amerikaanse, want ze is van oorsprong een Sloveense, en in Slovenië slaan de wijven niet alleen je hamster dood, maar ze vreten ze daarna ook nog eens op tot alleen de oogballen en het stuitbeen van het beestje overblijven.

Hier en daar hoor je stemmen weerklinken die zeggen dat we Amerika vooral nodig hebben als het om defensie gaat, en om de verdediging van de westerse wereld. Laat me niet lachen. De westerse wereld loopt helemaal geen gevaar. Het is niet omdat er een paar pipo’s rondlopen met om hun middel een bomgordel die ze zelf gemaakt hebben van een handvol zout, wat vuurwerk en een met namaaksemtex ingesmeerde bos prei, dat we hier gevaar lopen. Europa heeft niemand nodig, Europa is fantastisch, lang leve een vrij Europa!

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234