null Beeld gie Knaeps
Beeld gie Knaeps

Willy 1000

Nirvana’s ‘Smells Like Teen Spirit’ is het beste nummer aller tijden volgens Willy-luisteraars. Ook The Killers halen top 10

De eerste editie van de Willy 1000 zit erop. Acht dagen, gevuld met de hardste, de vuilste en de mooiste rockplaten aller tijden. En terwijl Nirvana steeds verder wegzakt in de tijdloze van Studio Brussel, weten de Willy-luisteraars hen wel naar waarde te schatten en eindigt ‘Smells Like Teen Spirit' verdiend op de eerste plaats.

Redactie

Nirvana kaapte met 14 nummers ook de prijs voor meestvoorkomende band mee. dEUS houdt de vaderlandse trots hoog en eindigt met ‘Instant Street' op plaats dertien. De verrassendste positie is voor The Killers, die met ‘Mr. Brightside’ een zesde plek bemachtigen. Dat oogt toch een tikkeltje vreemd tussen al die iconische bands.

Top 10 van de Willy 1000

1. Nirvana - Smells Like Teen Spirit
2. Pearl Jam - Black
3. Rage Against The Machine - Killing In The Name Of
4. The Cure - A Forest
5. Tool - Schism
6. The Killers - Mr. Brightside
7. Metallica - Master Of Puppets
8. Foo Fighters - Everlong
9. System Of A Down - Chop Suey!
10. Beastie Boys - Sabotage

Trouwens, ter promotie van de lijst bracht Helmut Lotti een verrassende versie van ‘Run To The Hills’ van Iron Maiden. En zo’n parel willen we u natuurlijk niet onthouden.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234