null Beeld

Papa Roach komt naar Pukkelpop!

Pukkelpop maakt de festivalaffiche compleet met nog vijf nieuwe namen en er is voor elk wat wils.

Silke De Wae

Donderdag 16 augustus is de eer aan de Engelse indierockers van Circa Waves om de Main Stage te openen.

Op vrijdag 17 augustus keert Papa Roach terug naar Pukkelpop, na 14 jaar afwezigheid. Vorig jaar kwam het negende album 'Crooked Teeth' van de Amerikaanse rockband uit. Diezelfde dag komen ook de liefhebbers van hiphop aan hun trekken in de Castello, waar de Amerikanen van Ho99o9 hun ding komen doen. De laatste naam voor vrijdag is Dvtch Norris, die op vrijdag de Dance Hall opent.

Op de laatste festivaldag, zatedag 18 augustus, wordt de allerlaatste plek ingevuld door talent van eigen bodem. De Sint-Niklase rapper met Senegalese roots K1D treedt dan aan in de Dance Hall.

Als je nog tickets wil scoren voor donderdag of zaterdag, zal je heel snel moeten zijn en nu bekend is dat Papa Roach, Ho99o9 en Dvtch Norris vrijdag nog afzakken naar de weide in Kiewit, zullen ook de vrijdagtickets smelten als sneeuw voor de zon.

Binnenkort kan je opnieuw je festival tot in de puntjes plannen met onze festivalplanner. Houd dus zeker de Wild Site in de gaten!

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234