Star Wars Collectors Archive

Wij mogen graag denken dat de animatie- en sciencefictionfilms uit onze jeugd veel méér waren dan uitgesponnen reclamespots voor spuuglelijke merchandise, maar dat is buiten het Star Wars Collectors Archive gerekend: met de afgeleide producten van de eerste 'Star Wars'-trilogie die daar uitgestald staan - poppetjes, puzzels, strips en asbakken - is een pakhuis tot de nok te vullen! 'Star Wars'-fetisjisten kunnen zich op de site verlustigen aan de afbeeldingen van exclusieve petjes of

Redactie

Wij mogen graag denken dat de animatie- en sciencefictionfilms uit onze jeugd veel méér waren dan uitgesponnen reclamespots voor spuuglelijke merchandise, maar dat is buiten het Star Wars Collectors Archive gerekend: met de afgeleide producten van de eerste 'Star Wars'-trilogie die daar uitgestald staan - poppetjes, puzzels, strips en asbakken - is een pakhuis tot de nok te vullen! 'Star Wars'-fetisjisten kunnen zich op de site verlustigen aan de afbeeldingen van exclusieve petjes of badges die onder de filmcrew verdeeld werden. Op de animatiesite Star Wars Spoofs krijgen scènes uit allevijf de films dan weer een verrassende wending: zo krijgt de Wampa, het vleesetende sneeuwmonster uit 'The Empire Strikes Back', een huishoudschort aangepast, en komt R2D2 hardhandig op voor de rechten van zijn makker C3PO.

Meer over

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234