null Beeld

Subservient Chicken

Al een half decennium online, maar als bij mirakel al die tijd aan onze aandacht ontsnapt: Subservient Chicken, een in loondienst van de Amerikaanse fastfoodketen Burger King werkende idioot in een kippenkostuum die alles doet wat u hem opdraagt.

Redactie

Al een half decennium online, maar als bij mirakel al die tijd aan onze aandacht ontsnapt: Subservient Chicken, een in loondienst van de Amerikaanse fastfoodketen Burger King werkende idioot in een kippenkostuum die alles doet wat u hem opdraagt.

Bijna alles, toch: onze bevelen 'kill yourself' en 'masturbate' werden helaas op verveeld schouderophalen en een nogal agressieve weigering onthaald. Maar tik 'moonwalk', 'march like a German soldier', 'go away' of 'hop on one leg' in (die laatste herkent u uiteraard van de gelijkaardige scène uit 'Coming to America'), en de kippenman willigt aanstonds u wensen in.

Tip van het huis: check wat de termen 'crispin' en 'Taco Bell' u opleveren. Nóg een tip van het huis: studeer hard, zodat u zich nooit in een mallotig kippenpak hoeft te hijsen om de huishuur te betalen.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234