null Beeld

'The Hurricane Heist': storm op komst? Tijd voor een bankoverval!

Met een stevig stormpje kan de betere – nee wacht, sléchtere – B-film veel aanvangen: het lamentabele ‘Sharknado’ gooide een sliert mensenetende haaien in een tornado, het al niet veel betere, maar minstens even entertainende ‘The Hurricane Heist’ gebruikt een orkaan als achtergrond voor een van de pot gerukt overvallersverhaaltje.

vvp

undefined

FILM Tijdens de chaos beslist een boeltje criminelen namelijk om een bank te overvallen. Na de kraak, inclusief shoot-out met de FBI, barst de rampenfilmwaanzin pas echt los. Best te bekijken met een bak bier binnen handbereik, maar goed: zo kijken wij óók naar ‘Citizen Kane’.

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234