Vrouwen over hun lijf (2): Hadise, Anne Teresa De Keersmaeker en Leah Thys
Deze week geven we in onze reeks 'Vrouwen over hun lijf' het woord aan zangeres en 'X-Factor'-presentatrice Hadise, danseres-choreografe Anne Teresa De Keersmaeker en 'Thuis'-actrice Leah Thys.
Het volledige artikel leest u vanaf dinsdag 26 augustus in Humo 3547. Wij lichten er alvast enkele opmerkelijke quotes uit, en trakteren u op een aantal videofragmenten die de kracht van Photoshop aantonen.
Enkele opmerkelijk quotes
Hadise (22) «Ik heb meer bewondering voor een mollige zangeres met een indrukwekkende stem dan voor een poppemieke dat amper toon kan houden. Het publiek wil slanke mensen op het podium en dus wil ik ook slank blijven, maar ik streef zeker niet de perfectie na. Mijn benen zijn niet zo lang en slank als ik zou willen, maar who cares? Ik ben Hadise en niet Gisele Bündchen.»
Anne Teresa De Keersmaeker (48) «Stukken als 'Fase' en 'Rosas danst Rosas', die ik pakweg twintig jaar geleden heb gemaakt, dans ik nu makkelijker en beter dan toen. Dat heeft natuurlijk te maken met ervaring en de kennis van mijn lichaam. Ik heb een grotere controle over mezelf, een groter uithoudingsvermogen en ik kan beter tegen stress.»
Leah Thys (63) «Mijn lichaam verraadt mij op kleine manieren. Ik ben altijd een verwoed wandelaar geweest, maar tegenwoordig raken mijn rug en mijn knieën steeds vlugger vermoeid. Dat moet je aanvaarden. Ik ga nog weleens heel laat met vrienden uit: het is zo gezellig, en je drinkt nog wat en voor je het weet is het drie, vier uur. Maar de volgende ochtend moet je daarvoor betalen: dan ben je van de kaart, en kan je niet functioneren zoals het hoort.»
Extreme Photoshop