Top 10
Dit zijn nu de tien populairste titels op Netflix
Slechts twee nieuwkomers deze week in de top 10 van populairste titels op Netflix, maar een daarvan belandt wel meteen op de eerste plek.
De recensies mogen dan wel over het algemeen lauw tot zelfs vernietigend zijn, de nieuwe superheldenserie ‘Jupiter’s Legacy’ laat dat niet aan haar met spandex omhuld hart komen: sinds de release vorige vrijdag staat de reeks - de eerste van wat nu ongetwijfeld een lange rij adaptaties van de comics van Mark Millar zal worden - onbedreigd op de eerste plaats.
De tweede nieuwkomer is de film ‘Oxygène’, een Franse thriller over een vrouw (Mélanie Laurent, bekend van ‘Inglourious Basterds’) die wakker wordt in een afgesloten cryogene pod en zich moet zien te bevrijden vooraleer de zuurstof op is. Het Spaanse ‘El Inocente' staat net zoals vorige week op plek twee, fantasyreeks ‘Shadow and Bone' zakt van één naar drie. Verderop bevat de top 10 dezelfde titels als de afgelopen weken, met ‘Sex!fy’, ‘The Serpents' of ‘The Sons of Sam’. Alleen voor ‘¿Quién mató a Sara?’ zit het er op: een week voor het tweede seizoen van de Mexicaanse thrillerserie verschijnt, verdwijnt het eerste seizoen uit de lijst.
De Netflix-top 10 van vrijdag 14 mei
1 ‘Jupiter’s Legacy’ (lees onze ★★☆☆☆-recensie)
2 ‘El Inocente’ (lees onze ★★★1/2☆-recensie)
3 ‘Shadow and Bone’ (lees onze ★★★☆☆-recensie)
4 ‘Oxygène’ (lees onze ★★★☆☆-recensie)
5 ‘The Mitchells versus the Machines’ (lees onze ★★★★☆-recensie)
6 ‘Sex!fy’
7 ‘The Serpent’ (lees onze ★★★☆☆-recensie)
8 ‘New Amsterdam’
9 ‘The Sons of Sam’
10 ‘Detective Pikachu’