null Beeld DPG Media
Beeld DPG Media

Kijktip'The Voice Kids'

K3 luistert kinderen af in ‘The Voice Kids’: ‘Vier dagen heb ik die draaistoel gezeten, zonder één keer mijn arm te kunnen laten rusten’

Vanavond wordt er weer duchtig op rode knoppen geduwd, zij het niet per se om een kernoorlog te starten: ‘The Voice Kids’ is terug voor een zesde afbetalingstermijn. En kijk eens aan: de overmaatse draaistoel die vóór de coronacrisis het voltallige K3 van zitgelegenheid voorzag (dé ster van de show, wat ons betreft), is terug van weggeweest. Het populaire meidentrio, inclusief zoveelste nieuwkomer Julia, dus ook.

Noud Jansen

HANNE (de rosse) «Het nadeel van met z’n drieën op één stoel te zitten, is dat degene die in het midden zit, geen armleuning heeft. Lastig!»

MARTHE (de zwarte) «Bovendien stond onze stoel aan de buitenkant. Wanneer één van de andere drie coaches iets zei, moesten we onze rug plat tegen de leuning duwen, omdat de verste anders geen bal kon zien.»

HUMO De middenzitter was twee keer de pineut?

MARTHE «Zo zou je ’t kunnen zeggen.»

HUMO Het zal me benieuwen wie van jullie die eer kreeg.

MARTHE «We wisselden af.»

JULIA (de blonde) «Ja, maar tijdens de blind auditions was ik het altijd! Vier draaidagen heb ik in het midden gezeten, zonder ook maar één keer mijn arm te kunnen laten rusten.»

HANNE «We hebben het van in het begin gezegd: K3’tje zijn, dat is niet niks. Julia moest dat effe aan den lijve ondervinden.»

JULIA (lacht) «O, het was een test? Nou goed, ik heb het overleefd.»

HUMO Vond je ’t desondanks een prettige ervaring?

JULIA «Zeker! Al voelde ik me vooral in het begin wat onwennig. ‘The Voice Kids’ is een programma waar ik heel veel naar heb gekeken: raar om ineens zelf aan die rode knop te zitten, en de kandidaten te vertellen wat ze wel en niet goed deden. Toen de opnames begonnen, was ik amper een maand lid van K3!»

MARTHE «‘The Voice’-coach zijn is leuk, al zijn het wel erg lange dagen: vaak zit je al om zeven uur ’s ochtends in de make-up, en ben je pas om twee uur ’s nachts klaar. Maar ’t is heerlijk om te werken met de twaalf kids die uiteindelijk in je team belanden. Ónze droom is al uitgekomen: in ‘The Voice Kids’ krijgen we de kans om die van hen in vervulling te laten gaan.»

HUMO Welke artiesten coveren de 8- tot 14-jarigen van nu het liefst?

HANNE «Billie Eilish, sowieso. En Adele

JULIA «Camille Dhondt, ook.»

HANNE « Ik heb de indruk dat er tegenwoordig vooral voor donkere muziek wordt gekozen. Wat dat betreft, zijn de kids van nu veel sneller volwassen. Ik speelde op die leeftijd nog met mijn Barbiepoppen; zij coveren ‘Bury a Friend’ van Billie Eilish.»

STUDIO 100-MEDEWERKER «Oké jongens, we gaan moeten afronden. We hebben een druk-druk-druk programma.»

HUMO Dames, bedankt voor het gesprek.

MARTHE, HANNE EN JULIA (in koor) «Dá-aag!»

The Voice Kids
VTM, vrijdag 25 maart, 20.35

Reageren op een artikel, uw mening ventileren of een verhelderend inzicht delen met de wereld

Ga naar Open Venster

Op alle artikelen, foto's en video's op humo.be rust auteursrecht. Deeplinken kan, maar dan zonder dat onze content in een nieuw frame op uw website verschijnt. Graag enkel de titel van onze website en de titel van het artikel vermelden in de link. Indien u teksten, foto's of video's op een andere manier wenst over te nemen, mail dan naar redactie@humo.be.
DPG Media nv – Mediaplein 1, 2018 Antwerpen – RPR Antwerpen nr. 0432.306.234