De Warmste week
Warmste Week keert terug naar de roots met deze vier vaste presentatoren en comeback van het huis
Met Fien Germijns, Eva De Roo, Kawtar Ehlalouch en Sander Gillis kiest De Warmste Week dit jaar opnieuw voor vaste presentatoren. Die moeten vanuit het Warmste Huis in Hasselt een marathonuitzending van een week tot een goed einde zien te brengen. Daarmee keert de liefdadigheidsactie van de VRT terug naar zijn roots.
Een huis, een hele reeks concerten, verzoekplaatjes en een handvol presentatoren die dat alles in goede banen moet zien te leiden. Het concept van De Warmste Week, die op 19 december uit de startblokken schiet, klinkt opvallend vertrouwd. Waar de voorbije twee jaar nog verschillende duo’s de presentatie onder elkaar verdeelden wordt er nu opnieuw gekozen voor een beperktere bezetting. Fien Germijns, Kawtar Ehlalouch, Eva De Roo en Sander Gillis mogen in de laatste week voor Kerst zes dagen lang non-stop presenteren.
Ook het huis is terug van weg geweest. Geen glazen exemplaar deze keer, al mag iedereen wel weer langs komen om een kijkje te nemen.
Plaats van afspraak is het stadspark van Hasselt waar tijdens De Warmste Week onder andere Goldband, Oscar and the Wolf, Regi, Niels Destadsbader, Bart Peeters, Ilsen & Verhulst, Bazart, Metejoor en Black Box Revelation ten dans komen spelen. De actie krijgt dit jaar ook een verlengstuk op TV. Elke dag zal Siska Schoeters op Eén en VRTMAX samen met een centrale gast terugblikken op de mooiste momenten van de dag.
Ook op Humo
De advocaten die pleiten op het terreurproces: ‘Waarom blies Krayem zich niet op in Maalbeek? Hij kan vertellen hoe het echt in elkaar zat’
Ex-VRT-gezichten over ontslagronde: ‘De andere zenders zullen er wel bij varen’
‘The Voice’-kandidate Kaat Neefs over haar eetstoornis: ‘Toen ik borsten kreeg, begon ik maniakaal te diëten. Ik wilde geen vrouwenlichaam’